Kategorie

V našem e-shopu najdete kompletní sortiment mechanického i elektronického zabezpečení. Klíče a široký sortiment příslušenství ke klíčům: kroužky, karabiny, rozlišovače, visačky, popruhy na klíče i různé přívěšky. Najdete u nás zamykací vložky - jak obyčejné stavební vložky, tak především velice kvalitní vložky s bezpečnostní certifikací, které jsou vhodné pro zabezpečení nejen vstupů do bytů a domů. Na veškeré bezpečnostní vložky v naší nabídce navíc poskytujeme kompletní servis - provádíme opravy, přestavby a servisní úpravy vložek. Nabízíme nejrůznější typy zámků: klasické zadlabací zámky jednobodové i vícebodové, ale také elektromechanické a elektromotorické zámky, panikové zámky, nábytkové, schránkové, okenní a další. Samozřejmě nechybí ani visací zámky, motozámky a cyklozámky. Vyberte si ze široké nabídky dveřního příslušenství: dveřních interiérových i bezpečnostních kování, kukátek, bezpečnostních řetízků, závor, zavíračů, elektrických otvíračů, stavěčů i závěsů. V kategorii elektronického zabezpečení pak najdete nejen kamery a alarmy, ale také přístupové systémy s odemykáním čipem, kartou, kódem, otiskem prstu nebo smartphonem. Doporučujeme také vysoce bezpečné a protipožární trezory a trezory na zbraně, bezpečnostní schránky, pokladny, poštovní schránky a další doplňkové produkty.

Trezor STAR SF007
1 548.00
Klasický nábytkový trezor s odemykáním mechanickým trezorovým klíčem. Příznivá cena - z ekonomické řady STAR. Základní bezpečnost - vhodný pro uložení cenností nižší hodnoty.
Okenní zámek WinSafe WS 11
Vysoce kvalitní okenní zámek.
Vložka přídavného zámku CISA ASTRAL
Vložka přídavného zámku.
Nábytkový zámek CES NPR
Nábytkový zámek CES.
Skládací cyklozámek BW 740 70
Skládací cyklozámek s osvětleným klíčem. Vysoce odolné provedení z tvrzené oceli potažené plastem. Včetně pouzdra s držákem na rám kola. Vyrobeno v Německu.
Hluboký zadlabací zámek CISA Mito Panic
Hluboký protipožární zadlabací zámek s panikovou funkcí.
Bezpečnostní vložka CES PSM
Bezpečnostní vložka ve 4. třídě bezpečnosti, s patentovanou ochranou profilu klíče a bezpečnostní kartou (ochrana proti neoprávněnému kopírování klíčů). Ochrana proti odvrtání, vyhmatání a bumpingu. | Nezapomeňte v poli VARIANTA vybrat správnou délku vložky! Návod na změření vložky najdete níže.
Visací zámek CES PSM 215N
Visací zámek CES.
Visací zámek CES PSM
1 597.00
Visací zámek s bezpečnostním klíčem - s bezpečnostní vložkou CES PSM. Certifikace pro 4. bezpečnostní třídu. Patentově chráněný profil klíče, klíče lze vyrobit pouze při předložení bezpečnostní karty. Ochrana vložky proti odvrtání, vyhmatání a bumpingu. Německá výroba.
Švýcarský nůž Hunter XT
Kompletně vybavený nůž pro myslivce s velkým nožem, vývrtkou, párákem se zoubkovaným ostřím, závěskou, nerezovým kroužkem na klíče a pilkou. Originální švýcarský nůž značky Victorinox.
Švýcarský nůž Forester Wood
0.8361.63 Forester Wood0.8361.63 Forester Wood Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Kapesní nůž velikosti 111 mm. Dřevěná střenka. Obsahuje 10 funkcí: velká uzavírací čepel vývrtka otvírák na konzervy součástí otvírák na konzervy malý šroubovák (i na křížové šrouby) otvírák na láhve součástí otvírák na láhve je i šroubovák součástí otvírák na láhve je i odstraňovač izolace. Originální švýcarská výroba.
Standardní panikový otvírač O&C 40
Standardní panikový elektrický otvírač série 4 od výrobce Openers&Closers. Různé varianty.
Bezpečnostní vložka CISA C3000 S
Bezpečnostní vložka s časově neomezenou právní ochranou klíče. 3. bezpečnostní třída, při kombinaci s kováním s bezpečnostním překrytem 4. bezpečnostní třída. S ochranou proti vyhmatání, odvrtání, bumpingu a rozlomení. | Nezapomeňte v poli VARIANTA vybrat správnou délku vložky! Návod na změření vložky najdete níže.
Trezor STAR SF003
1 670.00
Cenově dostupný nábytkový trezor z ekonomické řady STAR vhodný pro uložení cenností menší hodnoty. S odemykáním na 3- až 8místný číselný kód.
Vložka přídavného zámku CES U5
Vložka přídavného zámku.
Interiérové kování Ballade
Štítové kování s klasickým designem pro interiérové dveře v povrchu patinovaná mosaz. Provedení klika - klika na klíč, cylindrickou vložku nebo WC. Rozteč 72 a 90 mm.
Vrchní přídavný zámek CISA
Vrchní přídavný zámek s cylindrickou vložkou.
Detektor pohybu IF800/P
1 698.00
Bezdrátový detektor pohybu pro alarmové systémy AMC série 800.
Skládací kódový cyklozámek BW 745C 70
Skládací cyklozámek na číselný kód. Vysoce odolné provedení z tvrzené oceli potažené plastem. Včetně pouzdra s držákem na rám kola. Vyrobeno v Německu.
Visací zámek CISA pro půlvložku
Visací zámek pro cylindrickou půlvložku. Mosazné tělo a odolný ocelový třmen. Vložku nutno objednat zvlášť.
Bezpečnostní kování Luxembourg bez překrytu
Bezpečnostní štítové kování bez překrytu vložky. Vhodné pro vchodové dveře. Rozteč 92 mm, provedení klika - koule nebo klika - klika. Povrch bronzový nebo nerezový eloxovaný hliník nebo bílá.
Švýcarský nůž Outrider
Tento nůž je vybaven celkem 14 funkcemi, což z něj dělá univerzálního pomocníka využitelného doma i v přírodě. Kvalitní ocel švýcarské kvality vás nezklame za žádné situace, mezi funkcemi najdete i ne tolik rozšířené nůžky nebo dlouhý jemný křížový šroubovák. Originální švýcarská výroba Victorinox.
Švýcarský nůž EvoGrip 18
Univerzální multifunkční nástroj pro každodenní použití při nejrůznějších příležitostech. Vynikající přilnavost a stabilita. Originální švýcarská výroba - Victorinox. Nůž, pilník na nehty, čistič nehtů, šroubováky, otvíráky, odstraňovač izolace drátů, nůžky, pilka, výstružník, kroužek na klíče, pinzeta, párátko.
Poštovní schránka Mail
Kvalitní dopisní schránka vhodná pro venkovní použití za příznivou cenu. Materiál: pozinkovaný ocelový plech s vypalovaným lakem. Dostupná ve třech barvách. Německá výroba.
Okenní zámek WinSafe W1
Okenní zámek pro jednokřídlá okna.
Zobrazeno 1025 až 1050 z 1380 Záznamů