Kategorie

Kompletní zabezpečení domu i bytu

Nabízíme kompletní mechanické i elektronické zabezpečení Vašeho domu

V našem e-shopu najdete kompletní sortiment mechanického i elektronického zabezpečení. Nabízíme bezpečnostní klíče a široký sortiment příslušenství ke klíčům jako jsou kroužky, karabiny, rozlišovače, visačky, popruhy na klíče i různé přívěšky atd. Najdete u nás také zamykací vložky - jak obyčejné stavební vložky, tak především velice kvalitní vložky s bezpečnostní certifikací, které jsou vhodné pro zabezpečení nejen vstupů do bytů a domů.

Bezpečnostní vložky a zámky

Na veškeré bezpečnostní vložky v naší nabídce navíc poskytujeme kompletní servis - provádíme opravy, přestavby a servisní úpravy vložek. Nabízíme také nejrůznější typy zámků jako jsou klasické zadlabací zámky jednobodové i vícebodové zámky, ale také elektromechanické a elektromotorické zámky, panikové zámky, nábytkové i schránkové zámky, okenní zámky atd. Samozřejmě nechybí ani visací zámky, motozámky a cyklozámky.

Bezpečnostní příslušenství ke dveřím a elektronické zabezpečení

Vyberte si ze široké nabídky dveřního příslušenství jako jsou dveřní interiérové kování a bezpečnostní kování, kukátka, bezpečnostní řetízky, závory a zavírače, elektrické otvírače, stavěče i závěsy. V kategorii elektronického zabezpečení pak najdete nejen kvalitní kamery a venkovní a domovní alarmy, ale také přístupové systémy s odemykáním čipem, kartou, kódem, otiskem prstu nebo smartphonem. Doporučujeme také vysoce bezpečné a protipožární trezory a trezory na zbraně, bezpečnostní schránky, pokladny, poštovní schránky a další doplňkové produkty.

Bezpečnostní kování OVAL s překrytem
Bezpečnostní štítové kování s překrytem vložky. 3. bezpečnostní třída, vhodné např. pro vstupní dveře domů a bytů. Provedení klika - koule nebo klika - klika. Rozteč 72, 90 nebo 92 mm. Povrch stříbrný nebo bronzový eloxovaný hliník nebo nerez.
Švýcarský nůž Deluxe Tinker
Středně velký multifunkční kapesní nůž s malým a velkým nožem, otvíráky, šroubováky, odstraňovačem izolace drátu, výstružníkem, nůžkami, kleštěmi, štípačkami, víceúčelovým hákem, párátkem, pinzetou a kroužkem na klíče. Originální švýcarská výroba - Victorinox.
Magnetický kontakt CU800
Magnetický kontakt pro alarmové systémy AMC série 800.
Seismický detektor SS800
Radioseismický detektor pro alarmové systémy AMC série 800.
Dveřní zavírač GEZE TS 2000
Dveřní zavírač s ramínkem pro jednokřídlé dveře do šířky křídla 1100 mm, s aretačním ramínkem s nastavitelným úhlem zajištění polohy trvale otevřeno v rozsahu 70° až 150°.
Přídavný zámek S1590 bez vložky
Robustní přídavný zámek na dveře, bez cylindrické vložky.
Bezpečnostní kování AXA BETA s překrytem
Bezpečnostní štítové dveřní kování s překrytem vložky - 3. bezpečnostní třída. S robustní konstrukcí a v odolném povrchu inox elox. Provedení klika-madlo, rozteč 72, 90 a 92 mm.
Poštovní schránka Letter
Menší dopisní schránka z kvalitních materiálů zajišťujících odolnost proti povětrnostním vlivům - vhodná pro použití venku. Různé barvy. Německá výroba.
Dveřní zavírač DORMA TS Profil
Dveřní zavírač.
Dveřní přídrž O&C DHB
Dveřní přídrž pro automatické uzavření samozavíracích dveří - např. požárních dveří při aktivaci požárního poplachu, uzavření všech vstupů u veřejných budov, kanceláří apod.
Wi-Fi Controller
1 518.00
Wi-Fi ovladač pro spínání až čtyř zařízení nebo přepínání stavu zapnuto/vypnuto, s jednoduchou aplikací v češtině (pro Android i Apple). Včetně dvou dálkových ovladačů.
Bezpečnostní kování BK321 s překrytem
Bezpečnostní štítové kování s překrytem vložky. Provedení klika-klika, rozteč 72 a 90 mm, povrch elox hliník stříbrný a nerez (irox).
Bezpečnostní kování BK325 s překrytem
Bezpečnostní štítové kování s překrytem vložky. Provedení klika-madlo, rozteč 72 a 90 mm, povrch elox hliník stříbrný a nerez (irox).
Trezor STAR SF007
1 548.00
Klasický nábytkový trezor s odemykáním mechanickým trezorovým klíčem. Příznivá cena - z ekonomické řady STAR. Základní bezpečnost - vhodný pro uložení cenností nižší hodnoty.
Okenní zámek WinSafe WS 11
Vysoce kvalitní okenní zámek.
Vložka přídavného zámku CISA ASTRAL
Vložka přídavného zámku.
Nábytkový zámek CES NPR
Nábytkový zámek CES.
Skládací cyklozámek BW 740 70
Skládací cyklozámek s osvětleným klíčem. Vysoce odolné provedení z tvrzené oceli potažené plastem. Včetně pouzdra s držákem na rám kola. Vyrobeno v Německu.
Hluboký zadlabací zámek CISA Mito Panic
Hluboký protipožární zadlabací zámek s panikovou funkcí.
Bezpečnostní vložka CES PSM
Bezpečnostní vložka ve 4. třídě bezpečnosti, s patentovanou ochranou profilu klíče a bezpečnostní kartou (ochrana proti neoprávněnému kopírování klíčů). Ochrana proti odvrtání, vyhmatání a bumpingu. | Nezapomeňte v poli VARIANTA vybrat správnou délku vložky! Návod na změření vložky najdete níže.
Visací zámek CES PSM 215N
Visací zámek CES.
Visací zámek CES PSM
1 597.00
Visací zámek s bezpečnostním klíčem - s bezpečnostní vložkou CES PSM. Certifikace pro 4. bezpečnostní třídu. Patentově chráněný profil klíče, klíče lze vyrobit pouze při předložení bezpečnostní karty. Ochrana vložky proti odvrtání, vyhmatání a bumpingu. Německá výroba.
Švýcarský nůž Hunter XT
Kompletně vybavený nůž pro myslivce s velkým nožem, vývrtkou, párákem se zoubkovaným ostřím, závěskou, nerezovým kroužkem na klíče a pilkou. Originální švýcarský nůž značky Victorinox.
Švýcarský nůž Forester Wood
0.8361.63 Forester Wood0.8361.63 Forester Wood Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Kapesní nůž velikosti 111 mm. Dřevěná střenka. Obsahuje 10 funkcí: velká uzavírací čepel vývrtka otvírák na konzervy součástí otvírák na konzervy malý šroubovák (i na křížové šrouby) otvírák na láhve součástí otvírák na láhve je i šroubovák součástí otvírák na láhve je i odstraňovač izolace. Originální švýcarská výroba.
Standardní panikový otvírač O&C 40
Standardní panikový elektrický otvírač série 4 od výrobce Openers&Closers. Různé varianty.
Zobrazeno 1025 až 1050 z 1395 Záznamů