Kategorie

V našem e-shopu najdete kompletní sortiment mechanického i elektronického zabezpečení. Klíče a široký sortiment příslušenství ke klíčům: kroužky, karabiny, rozlišovače, visačky, popruhy na klíče i různé přívěšky. Najdete u nás zamykací vložky - jak obyčejné stavební vložky, tak především velice kvalitní vložky s bezpečnostní certifikací, které jsou vhodné pro zabezpečení nejen vstupů do bytů a domů. Na veškeré bezpečnostní vložky v naší nabídce navíc poskytujeme kompletní servis - provádíme opravy, přestavby a servisní úpravy vložek. Nabízíme nejrůznější typy zámků: klasické zadlabací zámky jednobodové i vícebodové, ale také elektromechanické a elektromotorické zámky, panikové zámky, nábytkové, schránkové, okenní a další. Samozřejmě nechybí ani visací zámky, motozámky a cyklozámky. Vyberte si ze široké nabídky dveřního příslušenství: dveřních interiérových i bezpečnostních kování, kukátek, bezpečnostních řetízků, závor, zavíračů, elektrických otvíračů, stavěčů i závěsů. V kategorii elektronického zabezpečení pak najdete nejen kamery a alarmy, ale také přístupové systémy s odemykáním čipem, kartou, kódem, otiskem prstu nebo smartphonem. Doporučujeme také vysoce bezpečné a protipožární trezory a trezory na zbraně, bezpečnostní schránky, pokladny, poštovní schránky a další doplňkové produkty.

Švýcarský nůž EvoWood 17
Elegantní multifunkční nůž s dřevenými střenkami. Originální švýcarská výroba - Victorinox. Se 13 funkcemi - nůž, kroužek na klíče, pilník a čistič na nehty, vývrtka, otvíráky, odstraňovač izolace drátu, šroubováky, výstružník a pilka na dřevo.
Bezpečnostní kování Luxembourg bez překrytu
Bezpečnostní štítové kování bez překrytu vložky. Vhodné pro vchodové dveře. Rozteč 92 mm, provedení klika - koule nebo klika - klika. Povrch bronzový nebo nerezový eloxovaný hliník nebo bílá.
Poštovní schránka Journal
Dopisní schránka s klasickým jednoduchým vzhledem, vhodná pro venkovní použití. Pozinkovaná ocel s vypalovaným lakem, barva stříbrná, bílá a železo. Německá výroba.
Výprodej
Bezpečnostní kování R1 oblé s překrytem s vložkou
Bezpečnostní kování oblé s překrytem s vložkou, rozteč 72 mm, povrch chrom, provedení klika-madlo.
Přídavný zámek S1590 s vložkou
Robustní přídavný zámek na dveře, s bezpečnostní cylindrickou vložkou STAR 70S a třemi klíči.
Bezpečnostní vložka CISA ASTRAL S
Vložka ve 3. bezpečnostní třídě, s důlkovými klíči. Vybavená ochranou proti vyhmatání, odvrtání, bumpingu a rozlomení.
Detektor pohybu IF800/T
1 774.00
Bezdrátový detektor pohybu pro alarmové systémy AMC série 800.
Okenní zámek WinSafe WD3
Okenní zámek pro jednokřídlá okna.
Visací zámek CES U5
1 798.00
Visací zámek s bezpečnostním klíčem - s bezpečnostní vložkou CES U5. Certifikace pro 3. bezpečnostní třídu. Klíče lze vyrobit pouze při předložení bezpečnostní karty. Ochrana vložky proti odvrtání, vyhmatání a bumpingu. Německá výroba.
Okenní zámek WinSafe WS 22
Vysoce kvalitní okenní zámek.
Stěnová čtečka STAR MPS S6R
Stěnová čtečka S6R pro přístupový systém MPS.
Okenní zámek WinSafe WX4
Vysoce bezpečný okenní zámek s velkou odolností proti páčení.
Visací zámek CES WSM
1 834.00
Visací zámek s bezpečnostním klíčem - s bezpečnostní vložkou CES WSM. Certifikace pro 4. bezpečnostní třídu. Důlkový klíč s patentově chráněným profilem klíče, klíč lze vyrobit pouze po předložení bezpečnostní karty. Vložka s ochranou proti odvrtání, vyhmatání a bumpingu. Německá výroba.
Vnější kování CISA s knoflíkem a vložkou
Vnější štít pro paniková zařízení FAST.
Pojistný řetízek BW VTK 90
Mimořádně pevný bezpečnostní řetízek na klíč, na dveře i okna.
Tříbodový zámek K119
1 853.00
Vícebodový bezpečnostní zámek zadlabací vložkový, s převodem, dvouzápadový.
Vnější kování CISA s madlem a vložkou
Vnější štít pro paniková zařízení FAST Push Pad a 1bodový FAST Touch.
Poštovní schránka Holiday
Venkovní dopisní schránka s "retro" designem. Kvalitní materiály zaručují vysokou odolnost a dlouhou životnost. Dostupná v různých barvách. Německá výroba.
Pompa pro servis zámků Mottura na pompu
Pompa pro servis.
Bezpečnostní kování R3
Bezpečnostní kování pro vstupní dveře otevírané dovnitř. S bezpečnostním překrytem vložky.
Nábytkový zámek CES UDM
Nábytkový zámek s bezpečnostním klíčem CES UDM.
Švýcarský nůž Skipper
Velmi praktický multifunkční kapesní nůž Victorinox Skipper o velikosti 111 mm s odtlačnou pojistkou čepele využijete prakticky kdekoliv na všech vašich cestách. 18 funkcí, modrá barva, originální švýcarská výroba.
Poštovní schránka Toscana
Moderní designová dopisní schránka vyrobená z oceli s ochranným lakem. Díky kvalitnímu provedení je vhodná i pro použití venku. Je vybavena zarážkou otevírání proti vysypání pošty při otevření schránky. Dostupná ve dvou provedeních. Německá výroba.
Vložka přídavného zámku CES PSM
Vložka přídavného zámku.
Skříňka na klíče Como 6401
Nerezová skříňka na klíče.
Zobrazeno 925 až 950 z 1239 Záznamů