Kategorie

V našem e-shopu najdete kompletní sortiment mechanického i elektronického zabezpečení. Klíče a široký sortiment příslušenství ke klíčům: kroužky, karabiny, rozlišovače, visačky, popruhy na klíče i různé přívěšky. Najdete u nás zamykací vložky - jak obyčejné stavební vložky, tak především velice kvalitní vložky s bezpečnostní certifikací, které jsou vhodné pro zabezpečení nejen vstupů do bytů a domů. Na veškeré bezpečnostní vložky v naší nabídce navíc poskytujeme kompletní servis - provádíme opravy, přestavby a servisní úpravy vložek. Nabízíme nejrůznější typy zámků: klasické zadlabací zámky jednobodové i vícebodové, ale také elektromechanické a elektromotorické zámky, panikové zámky, nábytkové, schránkové, okenní a další. Samozřejmě nechybí ani visací zámky, motozámky a cyklozámky. Vyberte si ze široké nabídky dveřního příslušenství: dveřních interiérových i bezpečnostních kování, kukátek, bezpečnostních řetízků, závor, zavíračů, elektrických otvíračů, stavěčů i závěsů. V kategorii elektronického zabezpečení pak najdete nejen kamery a alarmy, ale také přístupové systémy s odemykáním čipem, kartou, kódem, otiskem prstu nebo smartphonem. Doporučujeme také vysoce bezpečné a protipožární trezory a trezory na zbraně, bezpečnostní schránky, pokladny, poštovní schránky a další doplňkové produkty.

Okenní zámek WinSafe WS 22
Vysoce kvalitní okenní zámek.
Stěnová čtečka STAR MPS S6R
Stěnová čtečka S6R pro přístupový systém MPS.
Okenní zámek WinSafe WX4
Vysoce bezpečný okenní zámek s velkou odolností proti páčení.
Visací zámek CES WSM
1 834.00
Visací zámek s bezpečnostním klíčem - s bezpečnostní vložkou CES WSM. Certifikace pro 4. bezpečnostní třídu. Důlkový klíč s patentově chráněným profilem klíče, klíč lze vyrobit pouze po předložení bezpečnostní karty. Vložka s ochranou proti odvrtání, vyhmatání a bumpingu. Německá výroba.
Vnější kování CISA s knoflíkem a vložkou
Vnější štít pro paniková zařízení FAST.
Pojistný řetízek BW VTK 90
Mimořádně pevný bezpečnostní řetízek na klíč, na dveře i okna.
Vnější kování CISA s madlem a vložkou
Vnější štít pro paniková zařízení FAST Push Pad a 1bodový FAST Touch.
Poštovní schránka Holiday
Venkovní dopisní schránka s "retro" designem. Kvalitní materiály zaručují vysokou odolnost a dlouhou životnost. Dostupná v různých barvách. Německá výroba.
Pompa pro servis zámků Mottura na pompu
Pompa pro servis.
Bezpečnostní rozeta s překrytem
Bezpečnostní nerezová rozeta s překrytem vložky.
Nábytkový zámek CES UDM
Nábytkový zámek s bezpečnostním klíčem CES UDM.
Poštovní schránka Toscana
Moderní designová dopisní schránka vyrobená z oceli s ochranným lakem. Díky kvalitnímu provedení je vhodná i pro použití venku. Je vybavena zarážkou otevírání proti vysypání pošty při otevření schránky. Dostupná ve dvou provedeních. Německá výroba.
Vložka přídavného zámku CES PSM
Vložka přídavného zámku.
Skříňka na klíče Como 6401
Nerezová skříňka na klíče.
Vzdálená klávesnice K-lcd Light Plus
Vzdálená klávesnice s podsvíceným displejem pro alarmové systémy AMC série 800.
Visací zámek CES NPR
1 960.00
Visací zámek s bezpečnostním klíčem - s bezpečnostní vložkou CES NPR.
Vnější kování CISA OAD s klikou a vložkou
Vnější štít pro paniková zařízení FAST.
Bezpečnostní vložka STAR Patent 2032 - RC 4
Vložka s patentovou ochranou profilu klíče a certifikací pro 4. bezpečnostní třídu. Odolnost proti bumpingu, odvrtání a vyhmatání. Klíče lze kopírovat jen na základě předložení bezpečnostní karty.
Standardní vodotěsný otvírač O&C 7R6 / 7L6 s jedním monitorováním
Standardní vodotěsný elektrický otvírač s jedním monitorováním - ze série 7R & 7L od výrobce Openers&Closers. Pravý a levý.
Bezpečnostní vložka CES WSM
Bezpečnostní vložka s důlkovými klíči. Ve 4. třídě bezpečnosti, s patentovanou ochranou profilu klíče a bezpečnostní kartou (ochrana proti neoprávněnému kopírování klíčů). Ochrana proti odvrtání, vyhmatání a bumpingu.
Přijímač Air4
1 990.00
Přijímač Air4 je zařízení, které nahrazuje originální přijímač v řidící jednotce pro ovládání vrat, bran, závor a podobných systémů. Balení obsahuje příjímač a dálkový ovladač Air4 L pro otevírání 12V a 15V elektronických zámků. Přijímač je kompatibilní s Air4 Home a Air4 Home Pro pro vytvoření kompletního chytrého řešení přístupu.
Reverzní otvírač O&C Mini 58 s jedním monitorováním
Reverzní elektrický otvírač s jedním monitorováním - Mini ze série 5 od výrobce Openers&Closers. Různé varianty.
Vložka přídavného zámku CES UDM
Vložka přídavného zámku.
Výprodej
Bezpečnostní vložka CISA AP3 S
Vložka s certifikací pro 4. bezpečnostní třídu, s patentovanou ochranou před neoprávněným kopírováním klíče, odolná proti vyhmatání, odvrtání, bumpingu i rozlomení. S prodlouženými důlkovými klíči.
Bezpečnostní vložka CES UDM
Bezpečnostní vložka ve 4. třídě bezpečnosti, s patentovanou ochranou profilu klíče a bezpečnostní kartou (ochrana proti neoprávněnému kopírování klíčů). Ochrana proti odvrtání a vyhmatání.
Zobrazeno 650 až 675 z 895 Záznamů