Kategorie

V našem e-shopu najdete kompletní sortiment mechanického i elektronického zabezpečení. Klíče a široký sortiment příslušenství ke klíčům: kroužky, karabiny, rozlišovače, visačky, popruhy na klíče i různé přívěšky. Najdete u nás zamykací vložky - jak obyčejné stavební vložky, tak především velice kvalitní vložky s bezpečnostní certifikací, které jsou vhodné pro zabezpečení nejen vstupů do bytů a domů. Na veškeré bezpečnostní vložky v naší nabídce navíc poskytujeme kompletní servis - provádíme opravy, přestavby a servisní úpravy vložek. Nabízíme nejrůznější typy zámků: klasické zadlabací zámky jednobodové i vícebodové, ale také elektromechanické a elektromotorické zámky, panikové zámky, nábytkové, schránkové, okenní a další. Samozřejmě nechybí ani visací zámky, motozámky a cyklozámky. Vyberte si ze široké nabídky dveřního příslušenství: dveřních interiérových i bezpečnostních kování, kukátek, bezpečnostních řetízků, závor, zavíračů, elektrických otvíračů, stavěčů i závěsů. V kategorii elektronického zabezpečení pak najdete nejen kamery a alarmy, ale také přístupové systémy s odemykáním čipem, kartou, kódem, otiskem prstu nebo smartphonem. Doporučujeme také vysoce bezpečné a protipožární trezory a trezory na zbraně, bezpečnostní schránky, pokladny, poštovní schránky a další doplňkové produkty.

Poštovní schránka Holiday
Venkovní dopisní schránka s "retro" designem. Kvalitní materiály zaručují vysokou odolnost a dlouhou životnost. Dostupná v různých barvách. Německá výroba.
Pompa pro servis zámků Mottura na pompu
Pompa pro servis.
Bezpečnostní rozeta s překrytem
Bezpečnostní nerezová rozeta s překrytem vložky.
Nábytkový zámek CES UDM
Nábytkový zámek s bezpečnostním klíčem CES UDM.
Poštovní schránka Toscana
Moderní designová dopisní schránka vyrobená z oceli s ochranným lakem. Díky kvalitnímu provedení je vhodná i pro použití venku. Je vybavena zarážkou otevírání proti vysypání pošty při otevření schránky. Dostupná ve dvou provedeních. Německá výroba.
Vložka přídavného zámku CES PSM
Vložka přídavného zámku.
Skříňka na klíče Como 6401
Nerezová skříňka na klíče.
Vzdálená klávesnice K-lcd Light Plus
Vzdálená klávesnice s podsvíceným displejem pro alarmové systémy AMC série 800.
Visací zámek CES NPR
1 960.00
Visací zámek s bezpečnostním klíčem - s bezpečnostní vložkou CES NPR.
Vnější kování CISA OAD s klikou a vložkou
Vnější štít pro paniková zařízení FAST.
Bezpečnostní vložka STAR Patent 2032 - RC 4
Vložka s patentovou ochranou profilu klíče a certifikací pro 4. bezpečnostní třídu. Odolnost proti bumpingu, odvrtání a vyhmatání. Klíče lze kopírovat jen na základě předložení bezpečnostní karty.
Standardní vodotěsný otvírač O&C 7R6 / 7L6 s jedním monitorováním
Standardní vodotěsný elektrický otvírač s jedním monitorováním - ze série 7R & 7L od výrobce Openers&Closers. Pravý a levý.
Bezpečnostní vložka CES WSM
Bezpečnostní vložka s důlkovými klíči. Ve 4. třídě bezpečnosti, s patentovanou ochranou profilu klíče a bezpečnostní kartou (ochrana proti neoprávněnému kopírování klíčů). Ochrana proti odvrtání, vyhmatání a bumpingu.
Reverzní otvírač O&C Mini 58 s jedním monitorováním
Reverzní elektrický otvírač s jedním monitorováním - Mini ze série 5 od výrobce Openers&Closers. Různé varianty.
Vložka přídavného zámku CES UDM
Vložka přídavného zámku.
Výprodej
Bezpečnostní vložka CISA AP3 S
Vložka s certifikací pro 4. bezpečnostní třídu, s patentovanou ochranou před neoprávněným kopírováním klíče, odolná proti vyhmatání, odvrtání, bumpingu i rozlomení. S prodlouženými důlkovými klíči.
Bezpečnostní vložka CES UDM
Bezpečnostní vložka ve 4. třídě bezpečnosti, s patentovanou ochranou profilu klíče a bezpečnostní kartou (ochrana proti neoprávněnému kopírování klíčů). Ochrana proti odvrtání a vyhmatání.
Nábytkový zámek CES PSM
Nábytkový zámek CES PSM.
Elektromagnetický zámek O&C MEX
Elektromagnetický zámek MEX od výrobce Openers&Closers. Různé varianty.
Bezpečnostní kování London bez překrytu
Bezpečnostní štítové kování bez překrytu vložky. 3. bezpečnostní třída - vhodné např. i pro vchody do bytů a domů. Rozteč 92 mm, provedení klika - klika nebo klika - madlo. Povrch bílá nebo bronzový eloxovaný hliník.
Reverzní panikový otvírač O&C 44
Reverzní panikový elektrický otvírač série 4 od výrobce Openers&Closers. Různé varianty.
Visací zámek Smart Lock
Visací zámek s odemykáním smartphonem nebo otiskem prstu.
Poštovní schránka Leipzig
Prostorná dopisní schránka v úzkém provedení a se zadním vhozem, ideální pro umístění na plot. Vyrobena z galvanizované oceli - vysoce odolná proti vlivům počasí. Německá výroba.
Nerezové madlo STAR U
2 163.00
Dveřní madlo ve tvaru "U", z nerezové oceli a s matným povrchem. Vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Dodávané jako pár.
Poštovní schránka Potsdam
Prostorná dopisní schránka na plot, se zadním vhozem. Odolná proti vlivům počasí - ideální pro venkovní použití. Galvanizovaná ocel, povrchová úprava bílá nebo hnědá. Německá výroba.
Zobrazeno 650 až 675 z 885 Záznamů