Systém umožňuje kombinovat různé technologie. Díky širokým možnostem nastavení a doplňků je schopen splnit prakticky veškeré požadavky zákazníka.

Systém CISA eSIGNO představuje efektivní řešení kartového přístupového systému pro velké objekty. Díky svým výjimečným vlastnostem nalézá využití v daleko širším okruhu využití, jako například v hotelech, nemocnicích, školách, vysokoškolských kolejích apod. Kombinace zámků a jednotek kontroly vstupu ACS schopných ovládat i jiné technologie, dovoluje vystavět cenově efektivní řešení přístupového systému, který je schopen splnit prakticky všechny požadavky zákazníka.

Elektronické dveřní zámky, které jsou označovány jako OFF-LINE sice nejsou standardně datově propojeny s řídícím systémem nicméně mohou být doplněny o bezdrátový komunikační modul, který dokáže schopnosti dveřních zámků rozšířit o některé vlastnosti On-Line terminálů. Díky komunikačnímu modulu je pak možné například ovládat dveřní zámky na dálku, sledovat, zda jsou zavřené dveře, číst soubory historie, případně zablokovat libovolnou kartu apod.

Více informací:

Elektronický přístupový systém CISA eSIGNO