Unikátní modulární systém inteligentního řešení přístupu umožňující využití nejen originálních zařízení CES, ale i jiných dodavatelů, např. ASSA ABLOY, dormakaba, STAR a dalších. Vysoce bezpečné a uživatelsky přívětivé řešení s širokými možnostmi funkcí a velkou flexibilitou.

Access One, unikátní modulární systém inteligentního řízení vstupu umožňuje on-line
ovládání a monitoring jakýchkoliv bezpečnostních či jiných dveří (vstupů) se záznamem
historie použití a současně off-line mechatronické ovládání dveří.
Všechny změny a vyhodnocení se provádějí centrálně na PC a systém je maximálně
uživatelsky přívětivý. V přehledném a intuitivním uživatelském rozhraní lze snadno
a rychle přidělovat přístupová práva k jednotlivým vstupům (např. dveřím) pro individuální uživatele či skupiny uživatelů, i vytvářet profily přístupových práv a ty pak uživatelům jednoduše přiřazovat. Oprávnění lze přitom přidělovat on-line, dokonce i pro dveře off-line – bez kabelového připojení. Dostupné jsou i nejrůznější pokročilé funkce, lze integrovat správu parkovacích míst, vytváření ID karet, sběr časových údajů, EZS a jiné systémy, které již využíváte. Řešení je navíc velmi hospodárné, protože pro většinu dveří nejsou nutné pokládky kabelů a nebo jsou využity stávající rozvody.
Systém je zcela flexibilní také s ohledem na zařízení, která dokáže využívat. Je zcela
kompatibilní se všemi zařízeními CES Omega Flex, například pokud je v objektu již
nainstalován elektronický přístupový systém CES Omega Flex, lze zařízení snadno převést na systém Access One. Access One však umí spolupracovat i se zařízeními jiných výrobců, mimo jiné ASSA ABLOY, dormakaba, STAR a dalšími. Jedinou podmínkou je, že zařízení musí být dodána se softwarem ve verzi OSS (Open Security Standard). Systém pak klientovi zajišťuje kompletní flexibilitu – při pořízení Access One může využívat zařízení preferované značky a není do budoucna omezen, pokud se rozhodne pro změnu dodavatele.

Více informací:

Elektronický přístupový systém CES Access One