Kategorie

Výprodej
Nábytková úchytka Sylva
Masivní a pevné nábytkové madlo v moderním designu. Odolná matná povrchová úprava chrom satén, rozteč 128 mm, celková délka madla 200 mm. Výprodej - doporučujeme předem ověřit skladovou dostupnost Vámi vybrané varianty.
Výprodej
Věšák Antik velký
Kovový věšák na zeď, povrch patinovaná mosaz.
Výprodej
Nábytková úchytka Fatima
Menší nábytková úchytka v rozteči 96 mm v kombinaci kovu a dřeva - skvěle ladí s nábytkem ze světlého dřeva. Povrchová úprava lesklý chrom s vsazeným dřevem v dekoru buk. Výprodej - doporučujeme předem ověřit skladovou dostupnost Vámi vybrané varianty.
Výprodej
Nábytková úchytka Gladiola
Elegantní drobnější úchytka ideální pro zásuvky, skříně, i skříňky. Nábytková úchytka se zdobením, rozteč 96 mm. Dostupná v různých povrchových úpravách pro dokonalé sladění s každým kusem nábytku. Výprodej - doporučujeme předem ověřit skladovou dostupnost Vámi vybrané varianty.
Výprodej
Nábytková úchytka Anna
Úchytka pro skříňky, skříně, zásuvky a další nábytek. Jednoduchý vzhled vhodný pro běžný nábytek. Dostupná v rozměru 64 mm, 96 mm, 128 mm a 224 mm. Různé povrchové úpravy. Výprodej - doporučujeme předem ověřit skladovou dostupnost Vámi vybrané varianty.
Výprodej
Nábytková úchytka Sabina
Menší nábytková úchytka s oblým, uprostřed rozšířeným madlem pro pohodlný úchop. Úchytka má neutrální vzhled vhodný pro moderní i klasický nábytek. Povrchová úprava nikl satén, rozteč 96 mm. Výprodej - doporučujeme předem ověřit skladovou dostupnost Vámi vybrané varianty.
Výprodej
Nábytková úchytka Jamo
Moderní nábytková úchytka s elegantním oblým tvarem a decentním zdobením vhodná pro různé druhy nábytku. Rozteč 96 mm nebo 128 mm, různé barvy. Výprodej - doporučujeme předem ověřit skladovou dostupnost Vámi vybrané varianty.
Výprodej
Nábytková úchytka Paloma
Univerzální nábytková úchytka s roztečí 96 mm vhodná pro moderní i klasický nábytek. Kvalitní povrchová úprava v neutrálním lesklém chromu. Výprodej - doporučujeme předem ověřit skladovou dostupnost Vámi vybrané varianty.
Výprodej
Nábytková úchytka Hrazda
Dlouhé nábytkové madlo s minimalistickým vzhledem v délce 15 až 50 cm, vhodné pro skříně a komody s dvířky i zásuvkami. Průměr materiálu 12 mm. Povrch broušený nikl. Výprodej - doporučujeme předem ověřit skladovou dostupnost Vámi vybrané varianty.
Výprodej
Nábytková úchytka Quadro
Zdobená nábytková úchytka se širším plochým madlem je ideálním doplňkem pro skříně i komody. Rozteč je 96 mm. Povrchová úprava chrom v lesklém nebo matném provedení (chrom satén). Výprodej - doporučujeme předem ověřit skladovou dostupnost Vámi vybrané varianty.
Výprodej
Nábytková úchytka Porta
Masivní nábytková úchytka v rozteči 160 mm až 736 mm - různé délky. Povrchová úprava matný hliník. Hranaté madlo vhodné pro moderní nábytek. Povrch broušený nikl. Výprodej - doporučujeme předem ověřit skladovou dostupnost Vámi vybrané varianty.
Výprodej
Interiérové kování koule Sfera
Dveřní kování - koule Sfera otočná, povrch leštěná mosaz.
Plastový držák na toaletní papír
Plastový držák.
Výprodej
Nábytková úchytka Tamika
Oblé nábytkové madlo s hranatým profilem - úchytka s moderním vzhledem a univerzálním použitím pro skříně, zásuvky a komody. Rozteč 128 mm, povrchová úprava chrom satén. Výprodej - doporučujeme předem ověřit skladovou dostupnost Vámi vybrané varianty.
Výprodej
Věšák C2217x20
48.00
Věšák na zeď, typ C2217x20.
Výprodej
Nosič tyčí T 153
Nosič tyčí, barva hnědá.
Výprodej
Nábytková úchytka Silva
Nábytková úchytka v povrchové úpravě mosaz (zlatá) a rozteči 96 mm. Drobnější madlo s ozdobnými konci ideální pro dvířka a zásuvky nábytku klasického a "retro" stylu a staršího nábytku. Výprodej - doporučujeme předem ověřit skladovou dostupnost Vámi vybrané varianty.
Výprodej
Nábytková úchytka Beta
Klasická nábytková úchytka v univerzálním oblém tvaru menší velikosti. Rozteč 96 mm a 128 mm, různé povrchové úpravy. Výprodej - doporučujeme předem ověřit skladovou dostupnost Vámi vybrané varianty.
Výprodej
Nábytková úchytka Claudia
Nábytková úchytka vhodná pro dvířka i zásuvky. Neutrální moderní design vhodný pro všechny typy nábytku. Rozteč 96 mm, ploché oblé madlo v několika provedeních povrchu. Výprodej - doporučujeme předem ověřit skladovou dostupnost Vámi vybrané varianty.
Výprodej
Výprodej
Výprodej
Výprodej
Výprodej
Výprodej
Výprodej
Výprodej
Výprodej
Výprodej
Výprodej
Výprodej
Výprodej
48.00
Výprodej
Výprodej
Výprodej
Výprodej