Kamerové systémy BURGcam pro dohled nad domácností i firmou

Kamerové systémy BURGcam zajistí optimální dohled nad sledovaným prostorem. Díky aplikaci pro mobilní zařízení se můžete kdykoliv a odkudkoliv podívat, co se právě na daném místě děje a výrazně tak zvýšit bezpečnost. Vybrané typy kamer nabízejí pokročilé funkce, jako je noční vidění, automatická detekce pohybu, sledování vstupu do určeného prostoru, rozpoznání tváře nebo audiovizuální hovor díky integrovanému mikrofonu a reproduktoru. Vzdálený přístup a nastavování systému je možné provádět také prostřednictvím zabezpečeného webového rozhraní.

Kamery BURGcam jsou malé, nenápadné a velice snadno se používají. Jejich instalace je velmi rychlá – vyžadují pouze přívod elektrické energie, veškerý přenos dat probíhá přes Wi-Fi a nejsou tak potřeba žádné dodatečné rozvody kabeláží. Kameru je možno doplnit vlastní paměťovou kartou pro nahrávání záznamů, v případě potřeby větší kapacity paměti (delších záznamů) je možno vždy až čtyři kamery připojit k rekordéru.

Kamery jsou vhodné pro sledování prostorů ve firmách a organizacích, jako jsou kanceláře, prodejny, provozovny a vstupy do objektů, průchody a průjezdy. Využití najdou také u rodinných domů či rekreačních objektů, kde umožňují zabezpečení jednotlivých místností i okolního pozemku.

Více informací:

Kamerové systémy BURGcam