Profesionální zabezpečení domácnosti i komerčních objektů

Alarmový systém funguje jako účinná prevence, která pomáhá zvyšovat bezpečnost, předcházet vloupáním a škodám na majetku. Pouhá přítomnost alarmového systému často zloděje ihned odradí od jakýchkoliv snah o překonání zámků, dveří a oken. Pokud se i přesto o vniknutí pokusí, detekční systém jej odhalí a spustí alarm. Nepozorované vloupání pak jednoduše není možné.

Alarmové systémy AMC nabízejí širokou škálu volitelného příslušenství. To umožňuje detekovat pohyb na určité ploše, průchod dveřmi či oknem, nezavřené dveře nebo okno, rozbité okno či kouř. Díky tomu je možné sestavit alarmový systém z libovolných komponent zcela na míru.

Výhodou alarmových systémů AMC je jejich snadná instalace i používání a záruka maximální bezpečnosti díky použití nejmodernějších metod detekce, ochraně proti otevření a manipulaci u detektorů a šifrovanému přenosu dat. Díky nezávislému napájení a bezdrátovému přenosu dat nevyžadují detektory žádné rozvody kabeláží. Systém lze pohodlně spravovat pomocí řídící jednotky v místě instalace, ale také vzdáleně prostřednictvím smartphonu, tabletu i počítače. Ovládání systému je následně možné pomocí externích klávesnic (různé druhy včetně bezdrátové), tabletu, dálkového ovladač a smartphonu.

Více informací:

Alarmové systémy AMC