AMC

Praxe dlouhodobě ukazuje, že pokud chcete skutečné bezpečí, nejúčinnější je kombinovat mechanické zabezpečení s elektronickým. Příkladem doplňkového elektronického zabezpečení jsou alarmové systémy.

Pouhá přítomnost alarmového systému často zloděje ihned odradí od jakýchkoliv snah o překonání zámků, dveří a oken. Pokud se i přesto o vniknutí pokusí, detekční systém jej odhalí a spustí alarm. Nepozorované vloupání pak jednoduše není možné.

Předpokladem je samozřejmě výběr vhodného alarmového systému a jeho správné nastavení.

V našem sortimentu najdete alarmy od italského výrobce AMC, které nabízejí širokou škálu volitelného příslušenství. To umožňuje detekovat pohyb na určité ploše, průchod dveřmi či oknem, nezavřené dveře nebo okno, rozbité okno či kouř. Můžete si tak sestavit vlastní alarmový systém z libovolných komponent zcela na míru.

Výhodou alarmových systémů AMC je jejich snadná instalace i používání. Díky nezávislému napájení a bezdrátovému přenosu dat nevyžaduje příslušenství žádné rozvody kabeláží. Systém můžete pohodlně spravovat a ovládat pomocí řídící jednotky, ale také vzdáleně prostřednictvím smartphonu, tabletu i počítače.

AMC systém

Systémy přitom zaručují maximální bezpečnost díky použití nejmodernějších metod detekce, ochraně proti otevření a manipulaci u detektorů a šifrovanému přenosu dat.

Kontaktujte nás! Rádi Vám poradíme s výběrem i instalací alarmového systému.

UNIKA