cylindrické vložky CES - varianty povrchů

U nás najdete zámek na každé dveře. A nejen na dveře. Máme širokou nabídku zámků, od cylindrických vložek a klasických zadlabacích zámků, přes nejrůznější druhy speciálních zámků až po elektronické přístupové systémy.

Jaké zámky si u nás můžete pořídit?

cylindrická vložka CES UDM

Cylindrické vložky nabízející různou úroveň zabezpečení, od levných stavebních vložek, přes vložky na branku či garáž až po bezpečnostní vložky na vchodové dveře s maximální odolností proti pokusům o vloupání.

zadlabací zámek STAR 72/50

Zadlabací zámky na cylindrickou vložku, na klíč i na WC zamykání. Od klasických dřevěných či plastových dveří až třeba po zámky na posuvné dveře nebo brány – v naší nabídce najdete zámky pro všechny typy dveří a v mnoha variantách provedení. Nechybí například vícebodové zámky, zámky elektromechanické či s požární a panikovou funkcí.

přídavný zámek STAR šedý

Přídavné zámky a další doplňkové zabezpečení dveří.

visací zámek BW Alutitan

Visací zámky v různých provedeních a velikostech, s různou úrovní odolnosti. Zámky nejvyšší kvality odolné vůči pokusům o násilné překonání, vlivům počasí i slané mořské vodě, ale také ekonomické varianty pro méně náročné. Zámky na klíč i číselný kód.

cyklozámek STAR S710

Lankové zámky a bezpečnostní řetězy pro zabezpečení Vašich kol a motorek. Nabízíme celou řadu cyklozámků v různých cenových kategoriích, na klíč nebo číselný kód. Pro zajištění motocyklů jsou pak vhodné bezpečnostní řetězy s kvalitním zámkem.

lamelový zámek STAR

...a mnoho dalších typů zámků: autozámky, nábytkové, schránkové, na pokladny a další speciální druhy.

Zbavte se klíčů: elektronické přístupové systémy

Elektronické přístupové systémy nevyužívají klasické mechanické klíče. Místo toho fungují na principu odemykání přiložením čipu nebo bezkontaktní karty, zadáním kódu na klávesnici, vložením skenu otisku prstu nebo třeba prostřednictvím smartphonu. Nabízejí maximální bezpečnost, vysokou odolnost i snadnou správu přístupu jednotlivých uživatelů.

inteligentní klika CES ILS